ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniu 29 listopada 2013r w klasie II Technikum Ekonomicznego w ramach cyklicznych spotkań z przedsiębiorcami, o swoim „psim” biznesie opowiedziała  p. Gabrysia Wantuch. Na spotkanie przybyła ze swoim psem o imieniu Iwa rasy border collie.
W ramach spotkania opowiedziała, jak hobby może przerodzić się w dobrze prosperujący biznes, na przykładzie „psiego” rynku. Uczniowie, dowiedzieli się że "psi biznes" to nie rozmnażanie i handel szczeniakami!, a handel artykułami dla psów. Na rynku powstają  firmy, które zajmują się produkcją i szyciem akcesoriów dla psów tj. smyczy, obróżek, ubranek, zabawek itp. Mowa była również o potędze reklamy w sprzedaży psich produktów, o funpage'ach na portalach społecznościowych, kanałach na Youtube!