ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

15 listopada reprezentacja naszej szkoły (klasa III TK, grupa II klasy IV EK, 5 osób z klasy II TD pod opieką pani prof. Jadwigi Miśtak oraz p. prof. Małgorzaty Skrabacz) uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Hotelarsko - Gastronomicznych HORECA.
Bardzo efektownie prezentowały się stoiska firm branży hotelarskiej, poczęstunkiem natomiast kusiły firmy reprezentujące gastronomię. Nie było wśród nas nikogo, kto nie skosztowałby wyśmienitej zupy gotowanej przez Ewelinę Hebdę, którą do współpracy zaprosił znany w naszej szkole juror konkursów gastronomicznych, pan Wojciech, tym razem reprezentujący firmę Trzy Znaki Smaku. Najsympatyczniejszą niespodzianką była prezentacja walorów opakowań próżniowych prowadzona przez absolwenta ZSEG, pana Pawła Krasa, który nie tylko ciekawie opowiadał, ale również swoją pogadankę urozmaicał pięknie serwowanym łososiem. Uczestniczyliśmy zatem nie tylko w uczcie duchowej…:) — Targi HORECA Kraków