ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

30 października 2013 w ZSEG odbył się Dzień Języków Obcych. W tym roku impreza odbywała się pod patronatem Włoch. W szranki stanęło 8 klas pierwszych. Delegacje tych klas przygotowały mini prezentacje na temat Imperium Rzymskiego, włoskiej kuchni, napojów, motoryzacji, muzyki, kina, mody oraz turystyki słonecznej Italii. Każda delegacja wzięła również udział w konkursie dotyczącym języków obcych i zaśpiewała wylosowany wcześniej utwór muzyczny w języku obcym.
A oto zwycięzcy:
I miejsce-klasa I TM (46,5 pkt)
II miejsce- klasa I ZK (41 pkt)
III miejsce – klasa I TD (40 pkt)
IV miejsce ex aequo- klasy I EH oraz I TZ
Poza podium znalazły się również klasy I TT, I TE oraz I ZC
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za dobrą zabawę!