slajd2019

 

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY: 17.05.2019 r. w godz. 1000 - 1400.  ZAPRASZAMY!!!

A A A

W dniu 21.09.br odbył się finał Międzyszkolnego Turnieju Motoryzacyjnego "Bezpiecznie jeżdżę i jestem bezpieczny" organizowanego przez OSK Auto-Lex oraz Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie. Nasza drużyna w składzie Weronika Sumara i Anna Skóra zajęła I miejsce wśród drużyn żeńskich, a w klasyfikacji ogólnej była 9 na 16 startujących zespołów szkół powiatu tarnowskiego.

 

Konkurencje składały się z:
- testu znajomości przepisów drogowych
- jazdy precyzyjnej z tzw. talerzem stewarda (na czas)
- jazdy po łuku przodem i tyłem (na czas)
- pierwszej pomocy.
Dodatkowo każdy mógł spróbować swoich sił i przejechać slalom a alkogoglach, spróbować jazdy kontrolowanej na trolejach, poprowadzić ciężarówkę. Imprezie towarzyszył pokaz ratownictwa drogowego oraz skoki kaskaderskie na motocyklach. Nagrody wręczał Starosta Powiatu Tarnowskiego oraz przedstawiciel Prezydenta Miasta Tarnowa.