ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Uczniowie naszej szkoły w składzie:Kamiński Łukasz, Sak Adrian, Fidowicz Bartłomiej, Panek Katarzyna,Potępa Dominika, Sępek Marek, Anna Kozik, Hebda Tomasz, Bryg Karolina, Mirek Paweł, Kamil Krawczyk 20.05 2013r. stoczyli kolejny pojedynek z ZSOiT w ramach projektu Tarnowska Liga Debatancka.Temat debaty brzmiał: Media ogłupiają społeczeństwo.

Była to walka o 3 miejsce. Uczniowie dyskutowali ze sobą w dwóch ośmioosobowych drużynach, zwolennicy tezy i jej przeciwnicy.

Loża Mędrców składająca się z działaczy społecznych, osób publicznych, autorytetów społeczności lokalnej przyznała naszej drużynie 721 punktów, zaproszona publiczność przyznała 2 punkty. Dzięki odniesionym zwycięstwom nad IV LO , V LO  i ZSOiT nasza szkoła odniosła wielki sukces i zajęła 3 miejsce. Opiekunami naszej grupy są pani dr Anna Gąsior i pani mgr Anna Pojedyniec.

17 czerwca odbędzie się Gala podsumowująca całość Tarnowskiej Ligi Debatanckiej, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy.