ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Temat: "EKOFOTA - Bliżej natury 2"

Organizator: Branżowa Organizacja Odzysku S.A. w Tarnowie

Zadaniem dla uczestników jest wykonanie zdjęć prezentujących ciekawe, intrygujące i niezwykłe formy przyrody (fauna, flora, pejzaże), jak również problematykę zanieczyszczenia przyrody na terenie Polski. 
W konkursie mogą brać udział uczniowie w wieku 14 - 19 lat.
Każdy uczeń może zgłosić do konkursu maksymalnie 5 zdjęć. Zdjęcia powinny być dostarczone na nośniku CD lub DVD wraz z formularzem zgłoszeniowym (formularz do pobrania i skserowania u opiekuna Koła Fotograficznego od poniedziałku 20.05.13).
W konkursie mogą brać udział tylko prace autorskie, zarówno w poziomie jak i w pionie, kolorowe, czarno-białe i w sepii wykonane dowolną techniką i przekazane w postaci cyfrowej w rozszerzeniu jpg, tif, bmp na płycie CD lub DVD, zapisane w minimalnej wielkości 1 Mb. Zabronione jest dokonywanie jakichkolwiek fotomontaży, dopuszcza się jedynie podstawowe korekty np. ostrości, nasycenia, balansu bieli oraz kontrastu. Termin dostarczenia prac do opiekuna koła  27 -28. 05. 2013 r. Rozstrzygnięcie konkursu - 10. 06. 2013 r. Zwycięskie prace otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe:
- I miejsce - Tablet
- II miejsce - Karta podarunkowa o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie Media Markt
- III miejsce - Ramka elektroniczna