ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Dla wszystkich zainteresowanych nauczycieli i uczniów od 10 do 17 października 2011 r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomiczncyh im. Józefa Piłsudskiego będzie możliwość zwiedzenia wystawy:

"Polacy ratujący Żydów w czasie Zagłady. Pomoc Polaków dla ludności żydowskiej w Małopolsce w latach 1939-1945". Wystawa zostanie udostępniona przez rzeszowski oddział Instytutu Pamięci Narodowej.

Wystawa znajdzie się na terenie naszego miasta bezpośrednio po ekspozycji jej zawartości w Brukseli. Zwiedzanie będzie możliwe po uprzednim poinformowaniu sekretariatu szkoły oraz wyłącznie w trakcie trwania lekcji ze względu na umieszczenie wystawy na głównym holu szkoły. Wystawa towarzyszy przygotowaniom do spotkania młodzieży z izraelskiej szkoły Galili High School z Kfar Sava z młodzieżą uczęszczającą do Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych  im. Józefa Piłsudskiego w Tarnowie oraz Konferencji i warsztatom dla uczniów i nauczycieli I Maratonu Międzykulturowego - "NIEPOGRZEBANE SŁOWA"

Dowiedz się więcej na: www.tio-tarnow.pl/aktualnosci.html 

organizowanego przez Tarnowską Inicjatywę Oświatową wraz z Liderem Przedmiotowym Józefem Parysem przy współpracy naszej szkoły - Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Józefa Piłsudskiego w Tarnowie.

Dowiedz sie więcej na: http://www.deon.pl/wiadomosci/polska/art,644,wystawa-polacy-ratujacy-zydow-w-tel-awiwie.html

 

Józef Parys - Tarnowski Lider Przedmiotowy z historii