ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W szkolnym konkursie plastycznym, zorganizowanym z okazji Święta Szkoły,  p.t. "Moje inspiracje postacią Józefa Piłsudskiego"

I miejsce zajęła Agnieszka Sikora - uczennica kl. I TE

II miejsce zajęła Justyna Pabian - uczennica kl. IV TD

III miejsce zajęła Marzena Teper - uczennica kl. III TE

Jury konkursu - w składzie: mgr M. Marszalska, mgr M. Szuba, mgr A. Linard - wyróżniło prace: Bogusławy Bryl z kl. I TD oraz Mateusza Pinasa z kl. IV TD.

 

W szkolnym konkursie dal kals pierwszych: "Józef Piłsudski - życie i działalność", polegającym na przygotowaniu prezentacji multimedialnej na temat życia i działalności patrona szkoły, zwyciężył zespół z klasy I TK w składzie: Tomasz Marcinek, Katarzyna Kasztgelewicz oraz Katarzyna Świnionoga.

Jury konkursu - w składzie: mgr M. Marszalska, mgr M. Szuba, mgr P. Stanek, mgr M. Bąk - wyróżniło również prezentację przygotowaną przez uczniów klasy I TM w składzie: Karolina Łabno, Ewelina gancarz, Irena Maślanka.

 

Gratulujemy laureatom, dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursów za udział.