ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Rok 2009 poświęcony był pamięci Juliusza Słowackiego. Właśnie życia i twórczości poety z Krzemieńca dotyczył Małopolski Konkurs Czytelniczo – Recytatorski Bo to jest wieszcza najjaśniejsza chwała, zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie. Organizatorzy ze swoją propozycją trafili w dziesiątkę, bowiem konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, wzięło w nim udział 140 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Małopolski. Naszą Szkołę reprezentowały cztery uczennice: Paulina Świerczek, Ewelina Iwaniec, Elżbieta Klimek oraz Monika Iwaniec. Wszystkim gratulujemy niezłych wyników, szczególne zaś gratulacje należą się Monice Iwaniec, zdobywczyni wyróżnienia. Wręczenie nagród miało miejsce 8 stycznia w Krakowie i było bardzo przyjemną uroczystością.

M.S.