3d image slider joomla

A A A

W piątek 22 marca br odbyła się pierwsza edycja Konkursu Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla klas 3 gimnazjum: „Get Ready for High School”. Organizatorami Konkursu byli nauczyciele języka angielskiego w ZSEG: Paweł Wojewoda, Anna Srebro oraz Justyna Romańska. W konkursie wzięło udział 37 uczniów gimnazjów z Tarnowa i powiatu, których zadaniem było rozwiązać zadania typowe dla egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz udzielić prawidłowej odpowiedzi na pytania związane z wiedzą o krajach anglojęzycznych.
Wyniki konkursu:
I miejsce: Magda Kurcab (Gimnazjum nr 11 w Tarnowie)
II miejsce: Jagoda Misiaszek (Gimnazjum nr 6 w Tarnowie-Krzyżu)
III miejsce: Joanna Król (Publiczne Gimnazjum nr 1 w Ryglicach)
Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez wydawnictwa Macmillan i Pearson a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia. Gratulujemy zwycięzcom izapraszamy na kolejną edycję za rok.