ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A
Uczniowie naszej szkoły w składzie: Kamiński Łukasz, Sak Adrian, Fidowicz Bartłomiej, Panek Katarzyna,Potępa Dominika, Sępek Marek, Anna Kozik, Hebda Tomasz, Bryg Karolina, Mirek Paweł, Kamil Krawczyk 15.02 2013 r. stoczyli kolejny pojedynek z V LO w ramach projektu Tarnowska Liga Debatancka. Temat debaty brzmiał: ”Rozwój gospodarczy jest ważniejszy niż rozwój społeczny”. Uczniowie dyskutowali ze sobą w dwóch ośmioosobowych drużynach, zwolennicy tezy i jej przeciwnicy. Loża Mędrców składająca się z działaczy społecznych, osób publicznych, autorytetów społeczności lokalnej przyznała naszej drużynie 7 dużych punktów, zaproszona publiczność przyznała 2 punkty. Dzięki odniesionym zwycięstwom nad IV LO i V LO nasza szkoła przeszła do kolejnego etapu. Będzie to walka o finał, która odbędzie się 06.05.2013r. w tarnowskim teatrze.
Opiekunami grupy są pani mgr Anna Gąsior i pani mgr Anna Pojedyniec.