ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniu 7 listopada 2012 r. odbyły się na terenie całego kraju zawody I stopnia (szkolne) XXVI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej pod hasłem „nierównowaga w gospodarce. Przyczyny i skutki”. W zawodach uczestniczyło 14250 uczniów z 860 szkółponadgimnazjalnych w Polsce. W naszej szkole do zmagań konkursowych przystąpiło 8 uczniów z kl.4TE, 4EK. Rywalizacja była duża, ponieważ oprócz poszerzenia wiedzy, możliwości uzyskania cennych nagród uczniowie walczyli także o uprawnienie do zwolnienia z części teoretycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Z przyjemnością informujemy że ten etap zakończył się sukcesem dla naszych uczennic AGNIESZKI KAWA I MONIKI IWANIEC Z KLASY IV TECHNIKUM EKONOMICZNEGO, które zakwalifikowały się do zawodów II stopnia (okręgowych)

Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w zawodach okręgowych i dostania się do finału.