3d image slider joomla
A A A

Sprawozdanie z VIII konkursu ,,Na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz’’ 

 

Temat konkursu ,, Mięso z nutką wiśni i miodu”

W dniu 23.11.12 w Zespole Szkół Ekonomiczno –Gastronomicznych w Tarnowie odbył się ósmy konkurs szkół gastronomicznych.

 

W konkursie wzięło udział 19 uczniów z następujących szkół:

 

LP

Imię   i nazwisko uczestnika

Nazwa   szkoły

1

Sylwia   Chrząszcz

Zespół Szkół Ogólnokształcących i   Zawodowych

im. Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach

2

Justyna Lisik

3

Przemysław Wierzbicki

Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowie

4

Robert   Kaczor

Zespól Szkól Gastronomicznych nr 2 Kraków

5

Łukasz   Dziuban

Zespół Szkół Zawodowych im. Kazimierza   Pułaskiego w Gorlicach

6

Jakub Łukaszczyk

Zespół Szkół Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

7

Piotr Michalak

8

Angelika Miśtak

Zespól Szkół Kształcenia Rolniczego w Hańczowej

9

Anna Kosiba

10

Dariusz Biela

Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1

im. mjr Henryka Sucharskiego w Krakowie

11

Mateusz Nowokuński

12

Mateusz Ziobro

Zespól Szkół w Czudcu

13

Dominika Kraska

14

Maciej Kandefer

Zespół Szkól Gastronomiczno   –Hotelarskich w Iwoniczu Zdroju

14

Piotr Trybus

16

Ewelina Hebda

Zespół Szkół   Ekonomiczno-Gastronomicznych Tarnów

17

Małgorzata Wesołowska

18

Magdalena Główka

19

Górczyk Dominika

 

Lista kucharzy biorących udział w pracach jury:

Monika Golonka – „Willa Krzyska”

Bartosz Kwiatkowski – Restauracja „Paese”

Wojciech Wołosowski – hotel „Sezam”, Firma Cook

Leszek Kawa— Restauracja Myśliwska

Wojciech Baran - Restauracja Myśliwska

Marcin Płoskonka -- Hotel Justyna

Marcin Socha – Folwark Stara Winiarnia

Marek Galica Firma Stalgast

Patronatem tegoroczny konkurs objęła ARR oddział terenowy w Krakowie

 

Konkurs: Najlepszy uczeń w zawodzie kucharz: „Mięso z nutką wiśni i miodu”- Zestawienie punktowe

  

 

LP

Imię   i nazwisko uczestnika

Numer   wylosowanego stanowiska

Nazwa   szkoły

Ilość   zdobytych punktów

1

Sylwia Chrząszcz

5/101

Zespół Szkół Ogólnokształcących i   Zawodowych

im. Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach

139

2

Justyna Lisik

13/101

162

3

Przemysław Wierzbicki

10/101

Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowie

112

4

Robert   Kaczor

3/101

Zespól Szkól Gastronomicznych nr 2 Kraków

111

5

Łukasz   Dziuban

15/102

Zespół Szkół Zawodowych im. Kazimierza   Pułaskiego w Gorlicach

131

6

Jakub Łukaszczyk

9/101

Zespół Szkół Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu

122

7

Piotr Michalak

14/102

100

8

Angelika Miśtak

7/101

Zespól Szkół Kształcenia Rolniczego w Hańczowej

125

9

Anna Kosiba

1/101

82

10

Dariusz Biela

8/101

Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1

im. mjr Henryka Sucharskiego w Krakowie

65

11

Mateusz Nowokuński

17/102

116

12

Mateusz Ziobro

4/101

Zespól Szkół w Czudcu

105

13

Dominika Kraska

12/101

118

14

Maciej Kandefer

6/101

Zespół Szkól Gastronomiczno   –Hotelarskich w Iwoniczu Zdroju

130

14

Piotr Trybus

18/102

127

16

Ewelina Hebda

2/101

Zespół Szkół   Ekonomiczno-Gastronomicznych Tarnów

129

17

Małgorzata Wesołowska

11/101

114

18

Magdalena Główka

16/102

130

19

Górczyk Dominika

190/102

123

W podsumowaniu konkursu P. Wojciech Wołosowski podziękował młodzieży za udział w konkursie.

Każdy konkurs jest kolejnym etapem nauki w drodze do osiągnięcia sukcesu zawodowego, każdy uczestnik to wygrany , bo ma możliwość zdobywania kolejnych arkan w zawodzie kucharz. Rady udzielane młodym adeptom sztuki kulinarnej są bardzo cenne a umiejętność ich wykorzystania w dalszej nauce przyniesie pozytywne efekty.

Sprawozdanie sporządziła Elżbieta Teper i Agnieszka Jarzwiec