ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Uczniowie naszej szkoły w składzie: Kamiński Łukasz, Sak Adrian, Fidowicz Bartłomiej, Panek Katarzyna, Potępa Dominika, Sępek Marek, Anna Kozik, Hebda Tomasz, Bryg Karolina, Mirek Paweł  26.11.2012r. stoczyli pojedynek z IV LO w ramach projektu Tarnowska Liga Debatancka. Temat debaty brzmiał: ”Nie warto czynić z przedmiotu debaty problemów na których rozwiązanie nie mamy wpływu”. Uczniowie dyskutowali ze sobą w dwóch ośmioosobowych drużynach, zwolennicy tezy i jej przeciwnicy. Loża Mędrców składająca się z działaczy społecznych, osób publicznych, autorytetów społeczności lokalnej przyznała naszej drużynie 7 dużych punktów, zaproszona publiczność przyznała 2 punkty co dało naszej drużynie zwycięstwo. Opiekunami  naszej grupy są pani mgr Anna Gąsior i pani mgr Anna Pojedyniec.