ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A


Dnia 14 stycznia 2012r.  w Zespole Szkół Ekonomiczno- Gastronomicznych odbyła się zabawa choinkowa. Wzięły w niej udział dzieci pracowników ZSEG. Na początku młodzież zaprosiła dzieci i rodziców do obejrzenia inscenizacji  pt. „Jaś i Małgosia” przygotowanej przez uczniów klasy II TM, III TK, I DG, II TK pod opieką pani Agnieszki Paligi i Renaty Wróbel.

 

Po obejrzeniu przedstawienia dzieci z wypiekami na twarzach udały się do sali 120 na poczęstunek, gdzie na talerzach uśmiechały się już do nich liczne przysmaki i łakocie przygotowane przez młodzież naszej szkoły pod opieką pani  Janiny Grzyb i Małgorzaty Hołdy. Po smacznym poczęstunku uczniowie zaprosili wszystkich milusińskich do wspólnej zabawy tanecznej, a po krótkim czasie na parkiecie szaleli już wszyscy mali goście.

W trakcie zabawy przeprowadzone zostały  konkursy, w których każdy uczestnik zabawy miał szansę pochwalić się swoim talentem. Podczas „choinki” wszyscy bawili się znakomicie. Uwieńczeniem zabawy była wizyta Świętego Mikołaja. Dzieci bardzo ciepło przywitały gościa, a Święty Mikołaj nie pozostawił żadnego z grzecznych dzieci bez podarunku i obiecał, że wróci do nich za rok.

Zdjęcia z inscenizacji w naszej galerii.