A A A

W imieniu organizatorów akcji szukania szpiku dla Szymona – młodego Tarnowianina, zwracamy się z prośbą o włączenie się w akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych.
Wydarzenie zaplanowano w ramach Dnia Sportu Zespołu Szkół Mechaniczno–Elektrycznych przy ul. Szujskiego 13 w Tarnowie w dn. 31.05.2022.
Punkt rejestracyjny będzie czynny w godz. 9.00-14.00 w Auli Centrum Kształcenia Zawodowego (niski budynek - przyległy do Zespołu Szkół Mechaniczno–Elektrycznych).
W ramach akcji wszystkie zdrowe osoby w wieku 18-55 lat mogą bezpłatnie zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych. Zajmuje to tylko chwilę, polega na przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz pobraniu wymazu z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka.