110 braz
   REKRUTACJA  NA  ROK  SZKOLNY  2022/2023   
    sekretariat młodzieżowy czynny w godz.:  8:00 - 15:00, tel. 14 636 10 77, wew. 26    
A A A

Dnia 18 listopada 2021 roku odbyło się spotkanie z Panem Janem Kiełbasą - absolwentem naszej szkoły - dziś Dyrektorem Domu Maklerskiego BDM S.A. oddział w Tarnowie.
W spotkaniu uczestniczyła grupa młodzieży z naszej szkoły oraz innych szkół średnich miasta Tarnowa, należąca do Tarnowskiego Centrum Młodych Inwestorów: m.in. II Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych.

Celem wizyty było udzielenie wskazówek młodym inwestorom giełdowym na co zwracać uwagę przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych na rynku kapitałowym. 
Pan Dyrektor Domu Maklerskiego doradzał młodym inwestorom na co zwracać uwagę podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych biorąc udział w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej oraz jak opanować emocje związane inwestowaniem własnych pieniędzy. Młodzież z wielkim zainteresowaniem słuchała wskazówek specjalisty.
Miejmy nadzieję, że skorzysta z nich nie tylko podczas inwestowania na wirtualnej giełdzie, ale również w przyszłości, na realnym rynku.

Marzena Malec-Witek
Małgorzata Migduła