como crear una pagina web
A A A


W dniu 19.11.11 w  Zespole Szkół Ekonomiczno –Gastronomicznych w Tarnowie  odbył się ósmy konkurs  szkół gastronomicznych ,,Na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz’’.

W konkursie wzięło udział 19 uczniów z  następujących szkół:

LP.

Imię i nazwisko uczestnika

Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna

Nazwa szkoły

1.

Joanna Magiera

Marta Furtak

Marta Lach - Mruk

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

2.

Agnieszka Bartoszek

Wojciech Kras

Anna Truchan

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach

3.

Natalia Grudzień

Przemysław Wierzbicki

Jolanta Kuboń

 

Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowie

4.

Justyna Haluch

Małgorzata Maniak

Zespół Szkół Zawodowych im. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach

5.

Kamil Olejnik

 

Anna Węgrzyn

Zespół Szkół Licealnych i Gastronomicznych

im. Jana Pawła II w Wojniczu

6.

Daniel Cępa

Dawid Wróbel

Marta Wiejowska

Zespół Szkół w Czchowie

7.

Łukasz Dobek

Tomasz Kata

Alicja Wcisło

Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 Im. mjr. Henryka Sucharskiego w Krakowie

8.

Daniel Tęcz

Sławomir Białek

Marzena Woźniak – Paul

Agnieszka Domagała

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu

9.

Justyna Pędrak

Ewelina Hebda

Dawid Drewniany

Mateusz Rzońca

Dominik Leżoń

Elżbieta Teper

Maria Kawa

 

Zespół Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych

im. Józefa Piłsudskiego w Tarnowie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lista kucharzy biorących udział w pracach jury:

Mateusz Gacek – Restauracja „Wiedeńska”

Krzysztof Wróbel – Restauracja „Pasaż”

Monika Golonka – „Willa Krzyska”

Artur Kochański – Gastro Consulting

Artur Kicinski – Hotel „Park Inn”

Damian Burda – Restauracja „Wesele”

Michał Henzel – Gastro Pack

Andrzej Kudłacz – Restauracja „Paese”

Wojciech Wołosowski – hotel „Sezam”, Firma 

Konkurs: Najlepszy uczeń w zawodzie kucharz: „Bankietowe małe co nieco” - Zestawienie punktowe

 

LP

Imię i nazwisko uczestnika

Numer wylosowanego stanowiska

Nazwa szkoły

Ilość zdobytych punktów

1.

Joanna Magiera

12

Zespół Szkół Ogólnokształcących  w Bobowej

222

2.

Marta Furtak

18

235

3.

Agnieszka Bartoszek

1

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych

im. Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach

239

4.

Natalia Grudzień

19

Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowie

143

5.

Przemysław Wierzbicki

17

 

6.

Justyna Haluch

5

Zespół Szkół Zawodowych im. Kazimierza Pułaskiego  w Gorlicach

221

7.

Kamil Olejnik

6

Zespół Szkół Licealnych i Gastronomicznych w Wojniczu

128

8.

Daniel Cępa

11

Zespół Szkół w Czchowie

137

9.

Dawid Wróbel

14

194

10.

Tomasz Mierzwa

7

Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1

Im. mjr. Henryka Sucharskiego w Krakowie

185

11.

Tomasz Kata

16

185

12.

Daniel Tęcza

8

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu

159

13.

Sławomir Białek

3

166

14.

Justyna Pędrak

15

Zespół Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych

im. Józefa Piłsudskiego w Tarnowie

178

15.

Ewelina Hebda

10

191

16.

Dawid Drewniany

4

185

17.

Mateusz Rzońca

9

148

18.

Dominik Leżoń

2

171

 

W podsumowaniu konkursu P. Wojciech Wołosowski podziękował młodzieży za udział w konkursie. Każdy konkurs jest kolejnym etapem nauki w drodze do osiągnięcia sukcesu zawodowego, każdy uczestnik to wygrany , bo ma możliwość zdobywania kolejnych arkan w zawodzie kucharz. Rady udzielane młodym adeptom sztuki kulinarnej są bardzo cenne a umiejętność ich wykorzystania w dalszej nauce przyniesie pozytywne efekty.

Elżbieta Teper i Agnieszka Jarzwiec