ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A


19 października 2011 obchodziliśmy w ZSEG kolejny już raz Dzień Języków Obcych. Co cieszy - nieustająco spotyka się on z dużym zainteresowaniem. Delegacje uczniów z klas pierwszych przygotowały wystawki, na których wyeksponowały rekwizyty związane z wylosowanym krajem.

Wszystkie pierwsze klasy przygotowały mini prezentacje dotyczące konkretnego kraju. Były potrawy narodowe według oryginalnych przepisów, tańce, muzyka, prezentacje multimedialne, skecze i scenki na temat wylosowanych krajów, dobra zabawa i smakowite nagrody!!! Ze względu na wysoki poziom przygotowanych prezentacji Jury miało trudne zadanie…dlaczego? Można zobaczyć w naszej galerii...

Oto zwycięzcy w konkursie na najlepsza prezentację:

Miejsce

Klasa/KRAJ

I

KL I TL - HISZPANIA

II

KL I TDG - HOLANDIA

III

KL I EH - BUŁGARIA

wyróżnienie

KL I TK - AUSTRIA

 

W konkursie wiedzy o wylosowanym kraju bezkonkurencyjny okazał się uczeń klasy I DG- Kamil Smoleń wykazując się wszechstronną wiedzą na temat Holandii.