110 braz
   REKRUTACJA  NA  ROK  SZKOLNY  2022/2023   
    sekretariat młodzieżowy czynny w godz.:  8:00 - 15:00, tel. 14 636 10 77, wew. 26    
A A A

Dnia 22 listopada 2019 roku uczniowie należący do Tarnowskiego Centrum Młodych Inwestorów z sześciu tarnowskich szkół średnich spotkali się w naszej szkole. Byli to uczniowie: II Liceum Ogólnokształcącego, IV Liceum Ogólnokształcącego, V Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych, oraz Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych wraz ze swoimi opiekunami.

Obecnie „Młodzi Inwestorzy” biorą udział w XVIII edycji Ogólnopolskiej Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej, organizowanej przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.
Celem spotkania było merytoryczne wsparcie inwestorów przez fachowca - Dyrektora tarnowskiego oddziału Domu Maklerskiego BDM S.A. - Pana Jana Kiełbasy. Tematem prelekcji
był: „Rynek kapitałowy w Polsce”. Specjalista doradzał młodym inwestorom na co zwracać uwagę podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych oraz jak opanować emocje związane z inwestowaniem własnych pieniędzy. Młodzież z wielkim zainteresowaniem słuchała wskazówek specjalisty. Kolejne spotkanie odbędzie się w styczniu 2020 roku.