A A A

Minęły dwa tygodnie stażu naszych uczniów w Wielkiej Brytanii. Praktyki uczniowie odbywają w: The Duke of Cornwall Hotel, Copthorne Hotel, Future Inn, New Continental Hotel, Thorne Park Care Home, Moments Cafe, Jolly Jacks, Fuel Catering, Zuzimo, The Hutong Cafe, Yay! Koffee & Laundry, Mrs Browns, Friary Mill.

We wtorki i czwartki uczniowie mają popołudniowe zajęcia w Tellus College: konwersacje w języku angielskim, karaoke oraz różne gry i zabawy mające na celu ćwiczenie znajomości języka angielskiego.
W czasie wolnym, popołudniami grupa zwiedza Plymouth i okolice. W weekendy odbywają się całodniowe wycieczki. W sobotę (24.08) wszyscy uczestniczyli w wycieczce do National Marine Aquarium, które jest największe w Wielkiej Brytanii. W niedzielę (25.08) grupa wybrała się promem do miejscowości Cawsand w Kornwalii, skąd przeszli 2 godzinnym spacerem do Cremyll, Mount Edgcumbe House and Country Park, gdzie urządzili sobie piknik na trawie połączony z kąpielą w oceanie. W drodze powrotnej przepłynęli promem przez ujście rzeki Tamar z powrotem do Plymouth. W sobotę (30.08) grupa wybrała się do Eden Project - ogrodu botanicznego, w którym zgromadzono ok. 18 tys. gatunków roślin z kilku stref klimatycznych. W niedzielę (31.08) uczniowie spędzali czas z rodzinami goszczącymi.
ZOBACZ ZDJĘCIA