ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Dnia 30 stycznia 2019 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie odbyła się prelekcja Dyrektora tarnowskiego oddziału Domu Maklerskiego BDM S.A. - Pana Jana Kiełbasy. Tematem wykładu było: „Analiza fundamentalna i techniczna jako sposób doboru kierunku inwestycji”.

W spotkaniu uczestniczyła młodzież tarnowskich szkół, należąca do Tarnowskiego Centrum Młodych Inwestorów. Pan Jan Kiełbasa doradzał młodym inwestorom na co zwracać uwagę podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych biorąc udział w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej oraz jak opanować emocje związane inwestowaniem własnych pieniędzy. Młodzież z wielkim zaangażowaniem brała udział w tej niezwykle interesującej pogadance dotyczącej ciekawej, aczkolwiek trudnej tematyki związanej z rynkiem kapitałowym.