ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami! W tym roku środki uzyskane podczas zbiórki przeznaczone zostaną na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Mimo słabej frekwencji na ulicach mieszkańców Tarnowa i okolic udało nam się zebrać kwotę: 8034,95 złotych.

W akcję zaangażowało się 22 wolontariuszy z naszej szkoły z następujących klas: 1 TT, 2 TE, 3 TE, 4 DH, 4 TM.Młodzież kwestowała na ulicach Tarnowa oraz przed tarnowskimi kościołami. Najskuteczniejszy wolontariusz uzbierał do puszki aż 2921,22 zł. Koordynatorem szkolnego sztabu WOŚP była pani Anna Smoleń, przy współpracy pani Małgorzaty Bystrowskiej, pani Małgorzaty Krzemińskiej oraz pani Katarzyny Curyło .
W budynku naszej szkoły pod opieką pań: Elżbiety Gdowskiej, Małgorzaty Hołdy, Anny Stus, Magdaleny Borszowskiej uczniowie z klasy 3TZ oraz 3zk częstowali zmarzniętych wolontariuszy WOŚP ciepłą herbatą oraz pysznymi ciastami i ciastkami.

Dziękujemy za zaangażowanie i zachęcamy do dalszej pracy w ramach wolontariatu.

ZOBACZ ZDJĘCIA