ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Końcem grudnia, uczniowie naszej szkoły, jak co roku, organizowali spotkania wigilijne ze swoimi wychowawcami. W dniu 21 grudnia 2018 r. wzięli udział w konkursie „Na najpiękniej przystrojoną salę lekcyjną, oddającą świąteczny - bożonarodzeniowy nastrój”.

Ocena świątecznego wystroju okazała się niezwykle trudna, gdyż wiele klas stanęło na wysokości zadania. Choinki, stroiki, łańcuchy, świeczki i inne ozdoby „własnej produkcji", a także tradycyjne potrawy wigilijne i Opłatek na sianie - tym właśnie chwalono się przed komisją oceniającą.
Najcenniejsze było jednak zaangażowanie emocjonalne młodzieży i klimat, który potrafiono stworzyć serdecznością, śpiewem kolęd oraz uśmiechem.
Dyrekcja szkoły przyznała 4 równorzędne nagrody dla klas: I TE, II TM, 3zc i IV TE.
Na wyróżnienie zasłużyły także klasy: IV TM oraz IV TT.
Nagrodzone i wyróżnione klasy 11 stycznia otrzymają z rąk dyrekcji szkoły słodkie niespodzianki.
Wszystkim uczniom gratulujemy pomysłowości i kreatywności, mając nadzieję, że ta tradycja będzie powtarzana z równym powodzeniem w kolejnych latach.