ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W piątek 11 stycznia 2019 r. odbędzie się Zimowy Złaz Turystów na Górę św. Marcina.
Zbiórka uczestników złazu o godz. 7:45 w ZSEG (koło szatni).
Trasa i program złazu: Tarnów – Skrzyszów - Góra św. Marcina – Tarnów. Zakończenie Złazu nastąpi w Tarnowie na Starym Cmentarzu około godz. 13:00

Szczegółowy program pod podanym linkiem:
http://tarnow.pttk.pl/aktualnosci/zlaz_zima/regulamin2019.pdf

Uczestnicy proszeni są o obowiązkowe zabranie ze sobą małych plecaczków, legitymacji szkolnych, telefonów komórkowych, kanapek/prowiantu na drogę oraz termosów z ciepłą herbatą. Ze względu na zimową aurę oraz niskie temperatury uczestnicy proszeni są o ubranie ciepłej odzieży, zimowych butów z odpowiednią podeszwą na trasę po śniegu (na traktorze) oraz obowiązkowo kurtkę z kapturem, czapkę, szalik/komin oraz 2 pary rękawic. Ze względu na zaspy i sporą ilość śniegu przydatne mogę być stuptuty i kijki trekkingowe.

Kierownik Złazu
Małgorzata Krzemińska