ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Konkurs na oficjalne logo projektu rozstrzygnięty!


W listopadzie 2018 roku został ogłoszony w szkole konkurs na logo promujące międzynarodowy projekt Erasmus+ „Get in Shape for Europe”. Do konkursu zostało zgłoszonych ponad 20 prac, z których Komisja Projektowa wybrała 7 najlepszych.

Zostały one przesłane do wszystkich szkół partnerskich, a następnie w grudniu 2018r. w każdej z nich odbyło się głosowanie na najlepsze logo. W naszej szkole głosowanie odbyło się przez internetową ankietę.


Po podliczeniu głosów ze wszystkich szkół partnerskich została wyłoniona najlepsza praca, która od tej pory będzie oficjalnym logo całego projektu oraz będzie się znajdować na wszystkich produktach wytworzonych podczas działań projektowych.
Autorkami zwycięskiego logo są Angelika Szumniak i Gabriela Rzeźnik z kl. 2TM. Gratulujemy im sukcesu!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe, oryginalne prace i ogromne zaangażowanie.
Szkolny koordynator projektu
Małgorzata Krzemińska