ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Dnia 8 grudnia 2018 r. w Nowym Dworze Mazowieckim odbyło się spotkanie Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej, z którym współpracuje nasza szkoła.

Gościem honorowym spotkania była minister Anna Maria Anders – sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów Do Spraw Dialogu Międzynarodowego, matka chrzestna sztandaru i członek honorowy Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej. Spotkanie odbywało się pod honorowym patronatem Jacka Kowalskiego – burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego i Antoniego Kręźlewicza – wójta Gminy Czosnów.
W czasie spotkania pani mgr Anna Pojedyniec otrzymała z rąk pani minister Anny Marii Anders oraz Prezesa ZG Związku Oficerów Rezerwy RP płk rez. Alfreda Kabaty pamiątkowy Ryngraf Związku Oficerów Rezerwy RP z wyrazami szacunku i uznania za organizację Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim.

Artykuł na stronie ZOR RP
Artykuł na stronie miasta 
ZOBACZ ZDJĘCIA