ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Nasi uczniowie Gabriela Szostek z III TT i Tomasz Wantuch z IIDH w końcu nagrodzeni. W dniu 7 grudnia w Tauron Arena Kraków odbyła się uroczysta Gala Kształcenia Zawodowego podsumowująca VI edycję Konkursu „Mam zawód. Mam fantazję”.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”. Organizatorem Konkursu jest Województwo Małopolskie – Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego. Podczas gali odbyły się projekcje reportaży z przebiegu konkursu w dziewięciu konkurencjach, a następnie nagradzano laureatów. Przypomnijmy, nasi uczniowie są zwycięzcami konkurencji "Fantazje na biszkopcie", która odbyła się w październiku w Wadowicach. W trakcie uroczystości przekazano informacje na temat wartości kształcenia zawodowego w Polsce oraz czekających nas zmian w związku z reformą oświaty, a relaksującym akcentem był pokaz popularnonaukowy Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon.
Agnieszka Migdał