ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Dzielni, ponieważ bardzo sprawnie przygotowali paczki dla dzieci z polskich rodzin na Ukrainie. Po zbiórkach w domach handlowych MAX i ZENIT, po zgromadzeniu darów od wszystkich klas w naszej szkole z wyjątkiem maturzystów, oraz wspierających akcję „Pomóżmy świętemu Mikołajowi dotrzeć na Kresy’2018” szkół z Borowej, Łęgu Tarnowskiego, Bursy Międzyszkolnej oraz emerytowanych nauczycieli naszej szkoły - 4 grudnia spakowano paczki.

Udało się przygotować 104 paczki żywnościowe oraz 100 paczek z przyborami szkolnymi i zabawkami. Samo pakowanie przebiegło bez problemów, a niezawodni w tym zakresie okazali się między innymi uczniowie klas IV TE, 2 BK, II TD, I TF. We czwartek 6 grudnia św. Mikołaj wspierany m.in. przez 4-osobową reprezentację ZSEG ok. godz. 8.00 wyruszył w stronę wschodniej granicy. Z pewnością poznamy szczegóły tej wyprawy, a na razie wszystkim pomocnikom św. Mikołaja bardzo serdecznie dziękujemy!
ZOBACZ ZDJĘCIA

Małgorzata Skrabacz