ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W listopadzie 2018 roku czworo uczniów naszej szkoły, w tym troje członków Klubu Europejskiego, wzięło udział w międzyszkolnym konkursie HERSTORY, organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie.
Uczniowie naszej szkoły wystartowali w dwóch kategoriach konkursowych – fotograficznej (JEJ OBRAZ – kobieta w obiektywie) oraz literackiej (JEJ PORTRET – opowieść o Kobiecie). W dniu 25 listopada 2018 r. Komisja Konkursowa ogłosiła zwycięzców. Uczennica klasy I TE – Natalia Chmura zajęła III miejsce w kategorii fotograficznej.

Konkurs został zorganizowany w związku z ustanowieniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polski roku 2018 Rokiem Praw Kobiet.
Głównym celem konkursu było zwrócenie uwagi, czym dla Polek stało się uzyskanie praw wyborczych, wskazanie relacji pomiędzy tradycją a nowoczesnością – przedstawienie roli kobiet w historii i ich współczesnego portretu oraz rozwijanie kreatywności, uzdolnień fotograficznych, literackich i wrażliwości artystycznej młodzieży.
Wręczenie nagród nastąpi 28 listopada 2018 roku w II LO w Tarnowie.
Gratulujemy sukcesu!