A A A

Uczniowie klas IVTE, IVTM, IVDH i III TE uczestniczyli w dniu 26 listopada w spotkaniu z pracownikami Banku Pekao S.A. w Tarnowie Pl. K. Wielkiego 3a na temat możliwości i zakresu korzystania z usług bankowych, skierowanych specjalnie do młodzieży oraz innowacji w obszarze płatności i mobilności.

Ze szczególnym zainteresowaniem uczniowie słuchali informacji dotyczących Konta dla młodych (poniżej 26 lat), możliwości wykorzystania aplikacji na telefon peopay do płacenia i bankowania, a także systemu płatności BLIK oraz płatności zbliżeniowej HCE. Pracownicy Banku przedstawili zalety posiadania inteligentnej karty płatniczej wielowalutowej, niezbędnej w podróży po Europie i świecie. Omówili również nowoczesne rozwiązania w ramach usługi Apple Pay oraz stosowanie biometrii w bankowości.
Może już nadeszła pora przejść na TY z bankowością elektroniczną?