ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Pomóżmy świętemu Mikołajowi dotrzeć do dzieci z polskich rodzin także i w tym roku. W ramach wieloletniej współpracy naszej szkoły z Towarzystwem Miłośników Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich także i w tym roku organizujemy pomoc świąteczną dla Polaków na Ukrainie. Zwracamy się do wychowawców oraz młodzieży z serdeczną prośbą o zakupienie do mikołajkowych paczek zaproponowanych produktów, które można przekazywać na ręce pań profesor: Małgorzaty Bystrowskiej, Małgorzaty Hołdy, Agnieszki Salawy, Małgorzaty Skrabacz, Renaty Wróbel do 29 listopada.

Pomocnikami świętego Mikołaja są nasi wolontariusze, którzy już od ubiegłego tygodnia w tarnowskich domach handlowych przeprowadzają zbiórkę darów. Do grona pomagających, mamy nadzieję, dołączą także uczniowie z klas 1-3. Bardzo na tę pomoc liczymy i z góry dziękujemy za życzliwość oraz hojność.

Organizatorzy akcji oraz klasa IV TE