ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W związku z obchodami 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę w Bibliotece Uczelnianej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie odbyły się zajęcia edukacyjno-patriotyczne dla uczniów Zespołu Szkół Niepublicznych Stowarzyszenie „Siódemka”. W organizację tego oryginalnego wydarzenia włączyła się również biblioteka Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie.

Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem Pani Barbary Jurczyk przygotowali wypieki w postaci ciasteczek w barwach biało-czerwonych. Ponadto pod kierunkiem pani Anny Pojedyniec przygotowano zabawy i gry edukacyjne dla dzieci. W trakcie zajęć zaprezentowano film o tematyce patriotycznej „Symbole narodowe”, tańczono poloneza i odśpiewano hymn narodowy. Na zakończenie każdy uczeń otrzymał biało-czerwoną flagę.

Organizator Anna Pojedyniec