ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Klub Europejski organizuje zbiórkę ubranek dla małych dzieci od 0 do 3 lat (śpioszki, buciki, skarpetki, koszulki, czapeczki, itd.). Ubranka zostaną przekazane do Domu Samotnej Matki i umilą maluszkom świąteczny czas. Zbieramy też drobne przytulanki.
Akcja będzie trwać cały tydzień - od 26 do 30 listopada 2018r. (poniedziałek – piątek)  Ubranka i pluszaki (nowe lub używane, ale czyste i w dobrym stanie) można składać na stoliku Klubu podczas dużych przerw o godz 9:35 i 12:50 lub bezpośrednio do Pani Małgorzaty Krzemińskiej.

Jeśli macie w domu jakieś ubranka albo zabawki po młodszym rodzeństwie, które leżą nieużywane i tylko zajmując miejsce gdzieś za szafą albo na strychu, przekażmy je innym maluszkom.
Akcja jest organizowana we współpracy z Klasą gospodarz szkoły (4TM), p. Małgorzatą Dziuban i Kołem Wolontariatu.
Z góry bardzo dziękujemy za włączenie się w tę  akcję pomocy!