ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

21 listopada w godzinach 750 do 1020 w szkole odbyło się spotkanie w ramach realizacji projektu edukacyjnego Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. W wykładzie i warsztatach brali udział uczniowie klas drugich i pierwszych. Temat przewodni to: „Kultura bycia”. Savoir vivre, czyli kulturalnie na co dzień – pod takim tytułem odbyła się pierwsza część spotkania w trakcie której prowadzony był wykład oraz wyświetlana była prezentacja.

Drugą część stanowiły warsztaty podczas których uczniowie tworzyli własny przekaz o kulturze na co dzień. Swoje przemyślenia i wnioski umieścili na wykonanych własnoręcznie plakatach, które zostały wyeksponowane na tablicy na korytarzu szkolnym przy sali 116. Zachęcamy wszystkich uczniów do zainteresowania się tą tematyką oraz stosowania zasad kultury bycia każdego dnia w szkole, w domu i w każdej sytuacji dnia codziennego. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w warsztaty. Spotkanie i prelekcję prowadziła Marta Zawadzka pedagog szkolny.

Zobacz zdjęcia