ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Dnia 30 października 2018 r. Tarnów uroczyście obchodził 100 lecie odzyskania Niepodległości jako Pierwsze Niepodległe. Z racji tej wspaniałej rocznicy na tarnowskim Rynku została odsłonięta rzeźba historycznej postaci, wielkiego tarnowianina, burmistrza miasta w latach 1907-1923, Tadeusza Tertila.

 

W odsłonięciu rzeźby brały udział władze miasta Tarnowa, pan prezydent Roman Ciepiela, przewodniczący Rady Osiedla „Starówka” Ryszard Żądło, gościem honorowym był wnuk Tadeusz Tertila, pan Roman Tertil oraz radni z Rady Miasta. W tej ważnej uroczystości swój udział zaakcentowała młodzież z klasy IV TT naszej szkoły, która uroczystym polonezem, staropolskim tańcem, uświetniła obchody odzyskania Niepodległości na Rynku. Układ choreograficzny przygotowała oraz ćwiczenia z młodzieżą nadzorowała pani profesor Agnieszka Salawa.
ZOBACZ ZDJĘCIA