ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W ogólnopolską akcję charytatywną „Marzycielska Poczta” polegającą na pisaniu listów do chorych dzieci ochoczo zaangażowali się uczniowie 7 klas naszej szkoły: 1TD, 1TT, 1TE, 1BC, 2TE, 2TM, i 4DH. W akcji wzięło udział także 27 członków Klubu Europejskiego, a nad jej przebiegiem czuwała pani Małgorzata Bystrowska i pani Małgorzata Krzemińska.

Uczniowie mogli zapoznać się z profilami chorych dzieci na stronach „Marzycielskiej Poczty”, a następnie indywidualnie wybrać do kogo chcą napisać list. Razem udało się napisać 70 listów i kartek pełnych pozytywnych myśli, słów otuchy, rysunków, pozdrowień i życzeń powrotu do zdrowia.
Dnia 30 października 2018r. wszystkie listy i kartki napisane przez uczniów naszej szkoły dotarły do Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Stamtąd zostaną przesłane do Fundacji Dobry Uczynek, która dostarczy przesyłki bezpośrednio do czekających na nie dzieci.
Mamy nadzieję, że listy naszych uczniów wywołają uśmiech na twarzach obdarowanych dzieci i dodadzą im sił do walki z chorobą.