ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Dziękuję za odwagę.
Dziękuję za trud i poświęcenie.
Dziękuję, że dzięki Panu żyję w wolnym kraju.
Życzę, aby wszyscy pamiętali o Pana bohaterskiej postawie.

To tylko niektóre z podziękowań i życzeń, jakie uczniowie naszej szkoły przekazali uczestnikom Powstania Warszawskiego w ramach ogólnopolskiej akcji BohaterON. W tą piękną i ważną akcję włączyło się także 60 członków Klubu Europejskiego działającego       w ramach projektu Erasmus+ „Get in Shape for Europe”. Razem z innymi uczniami uhonorowali oni powstańców poprzez wysłanie 200 okolicznościowych kartek pełnych serdecznych życzeń i podziękowań.
Nie zabrakło podziękowań za odwagę, poświęcenie i determinację w walce o wolność. Były też gorące zapewnienia, że młodzi ludzie pamiętają i doceniają trud walczących oraz  ich bezgraniczne oddanie wielkiej sprawie.
Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu naszych uczniów sprawimy nieoczekiwaną radość bohaterom, których postawa jest dla nas wspaniałym wzorem patriotyzmu, poświęcenia i niezłomności.