ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniach 23 i 25 października 2018r. odbyły się w naszej szkole pierwsze warsztaty dla członków Klubu Europejskiego. Podczas warsztatów uczniowie wykonali kotyliony w polskich barwach narodowych, które będą wykorzystane podczas obchodów Święta Niepodległości   w naszej szkole.

W warsztatach wzięło udział ponad 30 uczniów – członków Klubu, którzy pod opieką p. Katarzyny Curyło i p. Małgorzaty Bystrowskiej wykonali około 50 kotylionów. Projekt Erasmus+ „Get in Shape for Europe” promuje demokrację, aktywne obywatelstwo, solidarność, otwartość, różnorodność i zaangażowanie. Poprzez udział w warsztatach uczniowie mogli nie tylko własnymi rękami uświetnić obchody Święta Niepodległości, ale także mieli okazję poznania rówieśników z innych klas, integracji i współpracy.
Wszystkie potrzebne materiały do wykonania kotylionów zostały zakupione ze środków UE przyznanych na realizację projektu.

Zobacz zdjęcia