ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Klub Europejski działający w ramach projektu Erasmus+ "Get in Shape for Europe" włącza się w akcję "Marzycielska Poczta" realizowanej przy współpracy ze szkolnym Kołem Wolontariatu i Pałacem Młodzieży w Tarnowie.

Jest to ogólnopolska akcja pod patronatem MEN, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do chorych dzieci i nastolatków aby dodać im siły do walki z chorobą i sprawić trochę radości. Dla dzieci, które większość czasu spędzają w domach lub szpitalach, listy od rówieśników stanowią ogromne wsparcie, a ich rodzicom dodają otuchy.
Do akcji każdego roku włączają się szkoły, znane osoby, gwiazdy muzyki, sportu i filmu. Włączmy się i my!

Więcej informacji na temat akcji oraz profile dzieci można znaleźć na stronie: www.marzycielskapoczta.pl

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału w akcji. Listy i kartki zaadresowane do wybranego dziecka lub dzieci należy składać w kopertach do Pani mgr Małgorzaty Krzemińskiej do poniedziałku 29 października 2018.