ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie realizuje projekt “Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa (NPRCZ) Priorytet 3: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych”.
Biblioteka szkolna otrzymała dotację w wysokości 15 000 złotych na zakup książek do biblioteki szkolnej. Kupując książki pragniemy spełnić oczekiwania użytkowników biblioteki i zakupić takie propozycje, które są zgodne z oczekiwaniami i zainteresowaniami czytelników.

Biblioteka szkolna prezentuje pierwszą część zakupionych książek i zaprasza wszystkich do uczniów, nauczycieli naszej szkoły do zapoznania się z listą książek zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. 

CZAS UCIEKA, A KSIĄŻKA CZEKA …..na zwykłego człowieka….
ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ
LISTA ZAKUPIONYCH POZYCJI

Anna Pojedyniec
Małgorzata Szuba