ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Z racji nadchodzącej pory jesienno-zimowej,  klasa gospodarz – II DH wraz wychowawcą, organizują zbiórkę karmy dla bezdomnych kotów wśród uczniów i pracowników ZSEG w dniach 15-22.10 Prosimy każdą klasę o zakupienie przynajmniej JEDNEGO DUŻEGO opakowania SUCHEJ karmy dla KOTÓW i/lub opakowania żwirku dla kotów i  przekazanie jej przedstawicielom klasy II DH, którzy będą dyżurować na I holu na przerwach o godzinie 9.25 i  12.50 od dnia 15 do 22 października. Karma  zostanie przekazana tarnowskiej Fundacji „Zmieńmy Świat”, które opiekuje się bezdomnymi kotami na terenie miasta Tarnowa i okolic.

Z góry dziękujemy z udział w akcji i liczymy na Waszą pomoc. W zeszłym roku uzbieraliśmy 60 kg karmy i mam nadzieję ze w tym roku pobijemy ten rekord :)