ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Uczniowie naszej szkoły podobnie jak w ubiegłym roku zajęli 2-gie miejsca w kategorii dziewcząt i chłopców.  W tym roku szkolnym startowało 12 szkół z Tarnowa, Żabna i Dąbrowy Tarnowskiej.

Indywidualnie w tym roku największy sukces odniósł uczeń kl I TE Karol Rudny, który w trudnej konkurencji PPN-20 (pistolet pneumatyczny) zajął III miejsce ze stratą zaledwie kilkunastu punktów do I miejsca, co dobrze rokuje na przyszłość. W sumie w Tarnowskiej Lidze Strzeleckiej w tym roku startowało 23 uczniów naszej szkoły. Liderami drużyny dziewcząt (w karabinku sportowym) były siostry Anna i Agnieszka Widło, które zajęły odpowiednio 4 i 7 miejsce na około 100 zawodniczek startujących w luidze. Dobrze spisały się też dziewczęta klas pierwszych - Joanna Swoboda z klasy I TE uplasowała sie na 16 miejscu, natomiast Klaudia Przeklasa z klasy I DH zajęła miejsce 18. Wśród chłopców Leon Kusek z kl. 2zk zajął miejsce IV a Sebastian Dacko z klasy II TT miejsce IX.
Warto dodać, że uroczystość zakończenia Tarnowskiej Ligi Strzeleckiej w Tarnowie- Krzyżu uświetnił również swą obecnością Pan Dyrektor Jerzy Feret, który otrzymał wyróżnienie od organizatorów TLS. Młodzież odebrała puchary za drugie miejsca w drużynie oraz dyplomy za miejsca indywidualne.
Dziękujemy młodzieży za krzewienie sportu strzeleckiego na terenie szkoły i powiatu tarnowskiego.

Opiekun Mirosław Jędrusiak

Zobacz zdjęcia