ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniu 12 czerwca 2018r. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie odbyła się V Gala Tarnowskiej Marki Talentu, zorganizowana przez Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca.

Uczniowie za swoje sukcesy na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim lub międzynarodowym nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami oraz dyplomami. Doceniano wybitne osiągnięcia uczniów z różnych dziedzin życia, takich jak: nauka, sport, sztuka, technika.
W tym roku Honorowym Tytułem Tarnowskiej Marki Talentu zostali wyróżnieni także uczniowie Naszej Szkoły: Monika Pacyna (4TT), Mateusz Stachura (4TD), Emil Nowak (3TE), Tomasz Nowak (3TE), Michał Jękot (3TE), Barbara Bałut (3zk), Kacper Szot (3zk), Anna Stańczyk (1TE), Joanna Swoboda (1TE), Roksana Taraszka (1DH).
Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.