ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniu 23.05.2018 odbyła się kolejna edycja konkursu matematycznego "A gdyby matura była teraz…?". Tematem przewodnim w zadaniach konkursowych był "Świat funkcji". W zmaganiach konkursowych wzięli udział uczniowie klas trzecich. Przyszli maturzyści pracowali przez 90 minut z arkuszem maturalnym w warunkach podobnych do egzaminów maturalnych majowych.

Zwyciężyli uczniowie, którzy uzyskali najwięcej punktów. Poniżej przedstawiam zwycięzców:
I miejsce Nowak Tomasz klasa IIITE
II miejsce Warzecha Agnieszka klasa IIITT
III miejsce Szot Patrycja IIITT, Gąsiorek Weronika IIITE
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy takich samych wyników za rok w maju.
Informacje i wgląd do prac można uzyskać u organizatora konkursu pani mgr Mirosławy Małek.