ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

„Paczka na Dzień Dziecka” – tak nazwana została akcja charytatywna organizowana przez Związek Zawodowy Pracowników Ochrony Zdrowia przy Szpitalu Wojewódzkim im. św. Łukasza i Stowarzyszenie Malta Służba Medyczna o. w Tarnowie.

W czasie wyjazdu na Ukrainę w dniach 31 maja – 3 czerwca 2018 r. tarnowianie przekazali dzieciom m.in. ze Strzałkowic, Zimnej Wody, Łucka, Krzemieńca prezenty. Odpowiadając na prośbę organizatorów  akcji 29 maja przekazaliśmy na ręce koordynatora tej akcji - p. Grzegorza Olszówki - zabawki, gry, książki oraz maskotki. Dzielnie pomagały w przygotowaniu zgromadzonych w naszej szkole darów uczennice klasy 3 zk oraz uczniowie z kl. III TE.  Za pomoc i życzliwość wszystkim ofiarodawcom dziękujemy.
ZOBACZ ZDJĘCIA

Małgorzata Skrabacz