slajd2019

 

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY: 17.05.2019 r. w godz. 1000 - 1400.  ZAPRASZAMY!!!

A A A

W piątek 28 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych. Po Mszy świętej nasi tegoroczni absolwenci uczestniczyli w akademii, która rozpoczęła się od życzeń, podziękowań, gratulacji oraz wręczenia nagród. Najwyższe wyróżnienie w naszej szkole – Złotą Tarczę – w tym roku wyjątkowo przyzano dwóm uczennicom z klasy IV TE: Agnieszce Jakubek  i Joannie Pieczonce.

Kolejną częścią uroczystości był program artystyczny przygotowany przez klasę III TD i II TE oraz zespół muzyczny pod kierunkiem s. Marty Drobienko i ks. Marcina Gryzło. Występ artystów pozwolił na wesoło powspominać różne epizody ze szkolnego życia, był także okazją do głębszych refleksji. Jego zwieńczeniem zaś były serdeczne życzenia dla wszystkich absolwentów składane w imieniu całej społecznoścj szkolnej: wszelkiej pomyślnosci w życiu oraz powodzenia na maturze. Trzymamy za Was kciuki!
ZOBACZ ZDJĘCIA