slajd2019

 

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY: 17.05.2019 r. w godz. 1000 - 1400.  ZAPRASZAMY!!!

A A A

W dniach 16 – 17 marca 2018 roku wolontariusze z ZSEG: Eliza Mažonas kl II TD, Sylwia Łopatka kl II TD, Jessica Grzybek kl II TD, Julia Kuboń kl II TD, wraz z opiekunami paniami Haliną Stec, Elżbietą Stachurą, Bogusławą Zaborowską wzięli udział w akcji charytatywnej „WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI 2018”. Hasłem tegorocznej zbiórki były słowa „Nakarmić tych, których nie widać”. Nasi wolontariusze w sklepie Dąbrówka wręczali klientom ulotki i zachęcali do oddania dowolnego długoterminowego artykułu żywnościowego do kosza oznaczonego plakatem zbiórki. Zebrano 100 kg żywności. 

Zbiórce patronował Polski Komitet Pomocy Społecznej Stowarzyszenie Charytatywne Zarząd Rejonowy w Tarnowie. Zebrane w akcji produkty żywnościowe trafią do magazynu żywności PKPS i wspomogą wiele tarnowskich rodzin.  
Dziękujemy za każdy dar serca. Po raz kolejny okres przedświąteczny stał się okazją do pokazania dobrych serc i zaangażowania uczniów naszej szkoły. Dziękujemy Wolontariuszom!