slajd2019

 

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY: 17.05.2019 r. w godz. 1000 - 1400.  ZAPRASZAMY!!!

A A A

17 marca obchodzimy Dzień Św. Patryka. I my dołączmy do tej irlandzkiej tradycji biorąc udział w zabawie-quizie. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z tekstem dotyczącym Dnia św. Patryka.

Na szkolnych korytarzach szukajcie pięciu trójlistnych koniczynek z pytaniami do tekstu. Zadaniem uczestników jest udzielenie prawidłowych i szybkich odpowiedzi na podane pytania w oparciu o tekst i przesłanie ich na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na rozwiązania czekamy w piątek 16 marca od godziny 9.35 do 13.50. Nagrodą w zabawie jest immunitet od odpowiedzi ustnej i niezapowiedzianych kartkówek w jeden wybrany dzień.
Remember that the early bird catches the worm!
Wszelkich informacji udzielają organizatorzy, nauczyciele języka angielskiego: Dominika Gwóźdź, Justyna Romańska.