ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniu 20 lutego 2018 roku grupa wolontariuszy z ZSEG: Michela Kuczek kl I DH, Aleksandra Mądel kl I DH, Wiktoria Marcinek kl I TD, Klaudia Łazarek kl I TM, Weronika Skrobisz kl I TM odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola PROMYCZEK.

Wolontariuszki w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom” zaprezentowały wybrane wiersze Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Bajkę o Jasiu i Małgosi, Śpiącej Królewnie, Bajkę o dniach tygodnia Czesława Janczarskiego. Dzieci z grup: Smyki, Asy, Zuchy uczestniczyły w konkursach, quizach, zabawach ruchowych związanych z treścią przeczytanej lektury. Wiersze, bajki czytane na głos mają czarodziejską moc, wzbogacają słownictwo, poprawiają pamięć i wyobraźnię, budują więzi międzyludzkie i przede wszystkim wywołują uśmiech na twarzach maluchów. Dziękujemy wolontariuszkom!
ZOBACZ ZDJĘCIA

opiekun Małgorzata Bystrowska